שערים חשמליים
English

תריס גלילה | סורג

תריס סורג נגלל

תריס סורג נגלל מותאם ליצירת חיץ המהווה מחסום מעבר לכלי תחבורה ומונע מעבר הלכי רגל , מתאים בעיקר לחסימת מעברים המצריכים אוורור תמידי. התריס סורג נגלל עשוי צינורות פלדה מגולוונים  ואינו מהווה הפרעה לשדה הראיה. תריס סורג נגלל אינו ניתן לצביעה בתנור ובכלל.

מלא את הטופס ושלח

שם מלא *
טלפון *
דוא"ל
תריס גלילה | סורג

 

··         תריס גלילה חשמלי

·         דלת מוסך פנליםעוד פרטים: info@shearim.co.il

 

תריס גלילה חשמלי , שערים (אב-שער) מקבוצת מנופי אבי מתקינה את כל סוגי תריסי הגלילה לחנויות לחניה וגם לחדרי אשפה. מפעלנו שוכן בדרך השבעה 24 חולון.שני סוגים עיקריים של תריס גלילה חשמלי לחניה: תריס גלילה מבודד ותריס גלילה שאינו מבודד. חברתנו מתקינה גם תריסי גלילה מסורגים המשמשים בעיקר לחניות עם חלונות ראווה. ניתן להזמין תריס ידני עם הכנה לחשמלי או שמראש מזמינים תריס גלילה חשמלי. 


חברתנו מומחית בהתקנת תריסי גלילה עם יתרון ברמת הגימור הגבוהה מאוד תוצאה של ניסיון רב שנים. זמן אספקה של תריס גלילה בצבעו הטבעי, מגולוון כעשרה ימים. תריס גלילה חשמלי המוזמן בגוון צבע מסדרת
RALL מסופק בפרק זמן של עשרים ואחד ימי עבודה כיוון שחברתנו מקפידה על צביעה בתנור בלבד.חשוב להקפיד ולהתקין את התריס לפי תקן. תריס גלילה חשמלי המשמש לחניון מתוכנת לסגירה אוטומטית ומחייב עיניות הגנה המונעות את סגירת התריס כשהמעבר אינו פנוי . חניה בודדת מופעלת בשיטת לחיצה פתיחה ולחיצה נוספת על השלט לסגירה. תריס גלילה חשמלי הוא פתרון מצוין למקומות שבהם לא ניתן להתקין שער הזזה או שער כנף . התריס מתגלגל בפתיחתו על תוף המותקן בתוך מארז סגור. ניתן לשלב ב תריס גלילה חשמלי שלבים אטומים, שלבים מחוררים או שלבים מסורגים.  קיימים שני סוגי מנועים: מנוע לעבודה מאומצת, מיועד בעיקר לחניונים רבי משתמשים ומנוע למספר מצומצם של משתמשים. שיטת ההפעלה העיקרית ל תריס גלילה חשמלי לחניון היא: שלט רחוק. בחניות ובחדרי אשפה משתמשים בעיקר ב מתג מפתח, כמובן שניתן גם להשתמש בשלט רחוק, תריס גלילה חשמלי.

פתרון לחנויות יוקרה
מחיצות דקורטיביות,
תריס גם לסלון הבית.
תריס מסורג נגלל חשמלית
שלבי פלדה מגולוונים,
מנוע חד / תלת-פאזי
תריס נגלל שקוף-פוליקרבונט
האריכים משולבים זה בזה,
בצינור נירוסטה,חזק במיוחד
אסטטי, מתאים לחלון ראווה
דוגמאות שלבי התריסים
מנועים לתריסי גלילה,
דוגמאות שלבי גלילה.
מחסום+סורג נגלל
הפעלה של המחסום והתריס בהתניה
סורג נגלל חשמלי
כניסה לחניון תת-קרקעי,
אזור ירושלים
תריס גלילה
מנוע צד, התקנה נס-ציונה
תרוס גלילה ביתי
תריס,פשפש והשלמת גדר
גלילה חשמלי
בית פרטי בקרית אונו
תריס גלילה
שלבים עליונים במקום פח חלק
תריס גלילה לשתי חניות
בית פרטי בגוש דן
תריס גלילה ופשפש
בית פרטי ברמת-גן
תריס במצב פתוח
כניסה לחניה פרטית ברמת גן
עוד תריס גלילה חשמלי
תריס חשמלי לפי צרכים
גם לשטרות כסף בבנקים
1   |   2   |   3
מכון התקנים הישראלי - תו תקן לשערים חשמליים    מכון התקנים הישראלי - מערכת ניהול איכות מאושרת