על שערים (אב-שער) בע"מ מקבוצת מנופי אבי

חברת שערים (אב-שער) בע"מ מקבוצת מנופי אבי בע"מ הינה חברה פרטית, בעלת ניסיון מצטבר של שלושה עשורים בתחום השערים והמחסומים בישראל.

החברה נוסדה ב 21/12/1997 תחת השם ש.י.ב. בע"מ. במחצית שנת 2009 החברה קיבלה את שמה החדש שערים (אב-שער) בע"מ.

בשנת 2021 החברה ניהלה מו"מ שבסופו רכשה את חברת אורון שערים ומיזגה את פעילות אורון שערים אל תוך חברת שערים אב-שער תוך הישארותם בתפקידם של המנכ"ל רונן ניר ועד אחרון העובדים בסניף אלון תבור.

החברה מומחית בהתקנת ציוד קצה למרכזים לוגיסטיים ובכלל זה שערים, אוטמי שערים, דלתות נגללות / חסינות אש, דלתות מתרוממות, דלתות מהירות, משווה גובה על כל סוגיהם, מחסומי זרוע ומחסומים ביטחוניים, קרוסלות ובקרות כניסה, מערכות חניה בתשלום, שערים חשמליים על כל סוגיהם, דלתות אוטומטיות, קרוסלות גבוהות עשויות מתכת / נירוסטה לפי דרישה, מעברים מהירים ומחסומי מותן. לצורך כך קיים לחברה מפעל ייצור על שטח כ 5 דונם באלון תבור וייצור נוסף בחולון.

שערים אב-שער המעסיקה כ 100 עובדים התפתחה וצמחה משמעותית בשנים האחרונות והיתה שותפה בפרויקטים לאומיים של ישראל.

שילוב של ידע ומקצוענות, ציוד ייחודי ורב גווני, מיקום גיאוגרפי מאפשרים לחברת שערים (אב-שער) בע"מ לטפל בכול דרישה מהפשוטה ביותר ועד המורכבת במועדי אספקה קצרים ובהתאם לדרישות הלקוח.

מזה עשרות שנים מטביעה שערים אב-שער את חותמה בישראל באמצעות מגוון רחב של פרויקטים מרשימים ומורכבים בתחום השערים החשמליים, הקמת ציוד קצה למרכזים לוגיסטיים, מערכות חניה בתשלום, מחסומי נגיפה והכול תוך הפגנת יכולות יוצאות דופן בתכנון וביצוע פרויקטים מורכבים המשלבים מצוינות ניהולית והנדסית תוך הקפדה יתרה בנושא בטיחות בעבודה ושירות ברמה אחרת. החברה עובדת עם חברות הבניה המובילות בישראל ומשרתת נאמנה עשרות אלפי לקוחות מרוצים. לצד כל זאת הקימה החברה במרכזים מסחריים ותעשייה, במבנים ציבוריים, במשרדים, ברבי קומות, בישובים ומשרדי ממשלה, אלפי שערים חשמליים על כל סוגיהם.

תחומי עיסוק

עיקר העיסוק של חברת שערים הוא במתן פתרונות חניה כוללים, שרות לכל סוגי השערים, המחסומים, דלתות וקרוסלות בכלל, ייצור,מכירה והתקנה של שערים חשמליים, מחסומים, דלתות זכוכית וקרוסלות בכל הגדלים ומנועים חשמליים המותאמים למשקל, למהירות וכמות פתיחות בכל יום.

חברת שערים צברה ניסיון עשיר בייעוץ תכנון ובניית פרויקטים גדולים מורכבים ומיוחדים בתחום השערים על סוגיהם. על מנת לבצע את הנדרש מאיתנו בתחומי פעילותנו, מחזיקים אנו במיטב

הציוד ובאמצעותו מספקים שירותים בטיב ובאיכות מעולים ולפי סטנדרטים מחמירים בנושא בטיחות ואיכות המוצר.

שירות

החברה מספקת שירות לכל סוגי השערים בישראל, ביניהן חברות יבואניות מאירופה, מהמזרח וחברות יצרניות בארץ

שערים (אב-שער) בע"מ היא חברת שערים אשר סימנה לה למטרה להיות הטובה והגדולה ביותר

בישראל בשירות, בתכנון,ייצור והתקנת שערים חשמליים. כמו בכלל התחומים בה עוסקת

קבוצת מנופי אבי בארץ. למרות שהחברה גדלה ומתפתחת, שערים (אב-שער) בע"מ משתדלת לתת

את השירות ברמה הגבוהה והטובה ביותר, ואת האיכות הטובה ביותר לכל לקוחותיה

קראו את אמנת השירות שלנו

גמישות

אחד מיתרונות החברה הבולטים הוא גמישותה במתן פתרונות ייחודיים.

אנו יבואנים של מנועים לשערים חשמליים, שערים (אב-שער) בע"מ, עם הגמישות וההליכה לקראת צרכי הלקוח, מהווה אבן יסוד ותשתית לראיה ארוכת טווח המתאימה עצמה לשינויים

תקנים והסמכות

מתן פתרונות חניה כוללים, שרות לכל סוגי השערים, המחסומים, דלתות וקרוסלות, ייצור, מכירה

והתקנה של שערים חשמליים, מחסומים, דלתות זכוכית, תריסי גלילה, קרוסלות ומנועים חשמליים.

  • החברה מוסמכת ל ISO 9001:2008 
  • החברה מוסמכת ל סימון שערים בתקן 900.21.03 של מכון התקנים הישראלי.

קראו עוד אודות תעודות אישורים ותווי התקן שלנו