תפריט
 

שערים חשמליים

 שערים חשמליים

מקבוצת מנופי אבי

:אם אתם זקוקים לשער חשמלי בוודאי תיתקלו במספר שאלות קריטיות

?האם המפתח צר או רחב

?האם הוא צופה לכביש

?האם תנאי השטח מאפשרים התקנת שער חשמלי

?איזה סוג של שער מתאים ביותר לפתח

על כל השאלות הללו ועוד, אנחנו, בשערים (אב-שער) בע”מ מקבוצת מנופי אבי יודעים לענות.
במשך יותר מ – 20 שנה ולאחר ניסיון מצטבר של אלפי התקנות שערים אנו יכולים להגיד בפה מלא – השערים שלנו הם בדיוק מה שאתם צריכים.
כל השערים שלנו מיוצרים ומותקנים על פי התקן הישראלי ומותאמים בצורה מושלמת לצרכי הלקוח.

לרשותכם מבחר של שערים חשמליים:

שירות אדיב ללא פשרות

אנו מעניקים שירות התקה למגוון שערים בבתים פרטיים, מוסדות, חניונים ובתים משותפים. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מרכז שירות הפועל 24 שעות ביממה כך שתמיד יש לכם כתובת לכל בעיה.
אנו מתאימים לכל לקוח את השער המתאים לצרכיו מבחינה בטיחותית, עיצובית ותקציבית. ההתאמה כוללת גם מנוע חשמלי איכותי בהתאם לצרכים. אנו שמים דגש מיוחד על בטיחות בעבודה, כוח אדם מקצועי ועמידה בלוח זמנים.
20 שנות ניסיון עושות את שלהם – אנו מכירים כל תרחיש ונותנים מענה מיידי ומקצועי.

כשאתה בוחר בנו אתה בוחר ב:

גב כלכלי חזק ומוכח

ייעוץ טכני ומקצועי

אמינות ושקיפות לאורך כל הדרך

מבחר ענק של עיצובים

רמות גימור גבוהות

שירות מלא עד הבית, לפני, תוך כדי ולאחר ההתקנה

בטיחות בלי להתפשר על האיכות

שערים חשמליים של שערים (אב-שער) בע”מ מקבוצת מנופי אבי מיוצרים ומותקנים כמתחייב בתקן ישראלי מס 900.23.03 . תו תקן זה הוחל בחודש אוקטובר 2006 , אז חלה חובה על כל מתקין שער חשמלי להתאימו לתו תקן זה, תקן שערים חשמליים מתייחס לנושא הבטיחותי בלבד ומגדיר מהו שער תקני. התקן אינו קובע בהגדרותיו אלו פריטים ומהי כמות של פריטים בה מחויב המתקין לבצע בעת התקנת שער חשמלי.  שערים (אב-שער) בע”מ מקבוצת מנופי אבי מומחית בתחום השערים עם ניסיון מצטבר של יותר מ 20 שנים בכל סוגי שערים חשמליים. שער חשמלי חייב להיות מותאם לצרכים של הלקוח ובכלל זה יש לבחון את היתרונות והחסרונות שבהתקנת שער חשמלי ללקוח פרטי ומוסדי, לכל אחד מלקוחות אלו היתרונות והחסרונות משתנים שכן מה שמתאים לאחד יכול להוות חיסרון לאחר. כשבאים להחליט יש לקבל את הנתונים הבאים מהלקוח: כמות מוערכת של פתיחות וסגירות של השער בממוצע ליום. שער חשמלי שמשמש חניון של 40 רכבים ויותר מצריך .מנוע שונה מאשר שער לחניון עם כ 30 משתמשים

האם הצורך בשער חשמלי הוא ביטחוני, לאיזה סוג של ביטחון מתאים לצרכיו של הלקוח שכן ניתן לייצר שער חשמלי נמוך ושער חשמלי גבוהה, ניתן לייצר שערים חשמליים מסורג או אטום, ברזל מלא או מפרופילים אחד מחסרונותיו של השער החשמלי הוא באיטיות הפתיחה והסגירה, צריך להתחשב בנתוני שטח ובכלל זה גם לתנועת הרכבים בכביש הגישה החיצוני למפעל, לחברה, לבניין משותף שכן קיימות השלכות האם הרחוב הוא חד-סטרי או דו-סטרי, האם נתיב הכניסה לפתח השער חשמלי הוא צר או רחב, האם התנועה סואנת בכביש הגישה. תחום שערים חשמליים זה מקצוע!!! לא כל מסגר שיודע לרתך הוא מתקין שערים ולא כל איש מכירות בחברה לשערים יודע לבחון ולנתח את מכלול הנתונים שיאפשרו ללקוח לקבל החלטה נכונה.

שער חשמלי מומלץ לקבל ייעוץ רק מאיש טכני, הדבר חשוב עוד יותר כשנתוני השטח הם בעייתיים.
שערים חשמליים חייבים לנסוע בפלס ובטח אסור להתקינם בשיפוע, חשוב לדעת כי שער חשמלי הזזה המותקן על מסילה משופעת מהווה סכנה בטיחותית לסביבה בגלל העובדה שהוא יכול להתדרדר .

קיימים פתרונות לכל סוגי הפתחים הקיימים כך למשל כשהפתח מפולס או קרוב לפלס ניתן להתקין שער על מסילה אם השטח משופע או שאין אפשרות לבצע חפירות למסילת שער, מתקינים שער קונזולי .

שער חשמלי קונזולי נע על קורה תחתונה ובתוכה שני מכלולי גלגלים חסרונו בעלותו היקרה ביחס לשער מסילה. לא תמיד קיימת הנישה שלתוכה השער חשמלי יכול לנוע וניתן לראות כי ישנם המתקינים את מסילת השער על המדרכה תוך פלישה לשטח ציבור עירוני. שערים חשמליים הנעים על מדרכה בסמיכות לגדר הבית גם אם הותקנו לפני חודש אוקטובר 2006 אנו ממליצים להתאימם לתקן הבטיחותי לשערים.

שער חשמלי שהותקן כנדרש מבחינה טכנית שומר על חיי המנוע לאורך שנים רבות. חובה שגלגלי השער יותאמו למשקל השער. שער תקין ניתן להזיזו בכוח יד בלי מאמץ מיוחד. שערים (אב-שער) בע”מ מקבוצת מנופי אבי המומחית בתכנון של שערים. בין סוגי השערים תוכלו למצוא גם:

בבואנו לקנות שער חשמלי חשוב לקבל הצעת מחיר כתובה כדי לבצע השוואה אמיתית. פערי מחיר גדולים בין מתחרים בתחום שערים חשמליים מחייב אתכם בבדיקה מעמיקה שכן ניתן לייצר שער מברזל שחור או מגולוון, פרופילים בגדלים ועוביים שונים. ככל שהשער ארוך / גבוהה יותר צריך לתכננו מפרופילים גדולים יותר. שיטת ביצוע המסילה לשער משפיעה מאוד על מחירו של השער. צביעת השער בפוסטולט זולה מצביעת השער בתנור ובכלל זה הובלת השער אל המפעל לצביעה בתנור וחזרתו. יש שמדלגים ואינם מקפידים על שלוש שכבות צבע והמתנה בין שכבה לשכבה לפי הוראות ייצרן הצבע.
שער הוא פתח רחב לכניסה בקיר, בחומה, בגדר של חצר וכדומה. שער כנף הוא שער הנע כפי פנים או חוץ של הפתח בצידו משקוף אליו מחובר השער ומקושר עם צירים. שערים חשמליים חובה שצירי השער יותאמו לגודל ומשקל כנף השער. מתאימים את סוג המנוע לשער כנף, שער חשמלי לפי מספר הפתיחות והסגירות ביום, קיימים מנועים אלקטרו מכאניים בגדלים ובעומסים המתאימים לחניונים קטנים ובנונים, בחניונים גדולים מתקינים מנועים הידראוליים או מנועים במתח די.סי. שאינם מתחממים.
שער קונזולי יקר משער הזזה הנע על מסילה. יש לו יתרונות רבים והוא איכותי אם מייצרים אותו מקצוענים עם ניסיון בתחום.
שער קורה מהווה תחליף זול לשער הזזה כשמעוניינים בלהוזיל עלויות וכשמעוניינים במוצר שחזק יותר ממחסום זרוע חשמלי אך אינו יקר כמו שער חשמלי. שער אקספרס הוא פתרון בלעדי של חברתנו שערים (אב-שער) בע”מ המהווה פתרון להתקנת שער חשמלי קומפלט ביום אחד. עלותו יקרה מאוד שכן שער שה יוצא את המפעל מוכן קומפלט עם יסודות הקרקע על משאית מנוף ובשטח מבצעים הכנה תשתית השער עם מחפרון ואחריו מערבל הבטון. סוגי שערים חשמליים שער גלילה, תריס גלילה משמש בעיקר במקומות שלא ניתן להתקין שער הזזה או כנפיים חברתנו צובעת את תריסי הגלילה בצביעה בתנור בלבד בגוון צבע לפי בחירה של הלקוח. שער מוסך, דלת מוסך פנלים מותאמת לגדליי פתח שונים, מותקנת בעיקר בחניות כשהחניה בתוך הבית.
שער לבית פרטי מצריך דגשים רבים מיצרן שערים ברמות גימור גבוהות ביותר שכן זה חזית הכניסה לבית.

חייג עכשיו אלינו: 03-6545000

רוצים לדעת עוד? התחברו לפרופיל שלנו בגוגל+ וקבלו את החדשות האחרונות מעולם השערים החשמליים.

תפריט