• אפריל 13, 2015
  • כללי

מאמר 48

[vc_row row_type="row" type="full_width" text_align="left" padding_bottom="0" background_color="#ffffff" use_row_as_full_screen_section="no" background_image_as_pattern="without_pattern" padding_top="30"][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

טיפים ומאמרים

[/vc_column_text][vc_separator type="small" position="right" down="45" up="20" color="#0e3959" width="55"][vc_column_text]

הראל אשד

[/vc_column_text][vc_separator type="normal" position="center" up="15" down="20" color="#000000"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="16947" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self" img_size="full"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

שערים חשמליים קיימים עבור סוגים רבים של פתחים ויכולים לעטות צורות רבות של פתחים. התפתחות טכנולוגית משמעותית בתחום מאפשרת לשערים להיות איכותיים במיוחד. באמצעות לחצן הפעלה, שלט רחוק, פתיחה סלולארית ועוד… ניתן לפתוח את השער חשמלי.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

שערים חשמליים קיימים לבית ולגן , למקומות עבודה בהם קיימים ציי רכב ויש להגן עליהם. הם מצויים בכניסה לבנייני מגורים, בכניסה למוסדות, ובכל מקום הדורש אלמנט משמעותי של בטחון.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

הסיבה העיקרית להתקנת שערים חשמליים בחניונים היא  ריבוי מקרי גניבות רכב. אנשים רבים הבינו כי הדרך היחידה להשגת שקט וביטחון הוא התקנת שער חשמלי וכיום עקב דרישה מוגברת זו, אתם יכולים לקנות שערים תקניים שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

שערים חשמליים מגיעים בווריאציות שונות, למשל שער אטום וגבוה, או רק מחסום זרוע שעולה ויורד. שערים מעוצבים ומתאימים לכל סגנון בנייה ונוף, הם ניתנים להשגה בכל גוון צבע שתחפצו וניתן אף לשלב בהם אלמנטים דקורטיביים. בתי עסק ,מוסדות , מפעלים, בסיסי צבא, קניונים ועוד בחרו להתקין שערים חשמליים לשמירה אולטימטיבית . יצרני השערים מבטיחים ללקוח מוצר איכותי שיש בו טכנולוגיות מתקדמות וכן שיטות הפעלה ונעילה שיכולות להתאים בדיוק לצרכים המיוחדים שלכם.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

שערים רבים מגיעים בצורה של שערים נגררים. השערים הנגררים מותאמים להגנה בבתים , בגנים ובמוסדות גדולים כמו בכניסה למפעלים או לבתי ספר.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

שערים חשמליים מיוצרים בעיקר מברזל, אך קיימים שערים מחומרים פלסטיים בשילוב מתכת הם אינם מעניקים הגנה מושלמת. יצרנים ובתי עסק המוכרים שערים יציעו לכם להתרשם מהמבחר הקיים באמצעות קטלוגים כתובים או אינטרנטיים, לכן מומלץ כי תגלשו לאתרים אלו ותקבלו השראה וידע, מה שיעזור לתהליך בחירת השער המתאים לתהליך מושכל ונבון. תפקידם העיקרי של שערים חשמליים הוא להוות בקרת כניסה לכול רכב הרוצה להיכנס אל המתחם הפרטי שלכם.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

השערים החשמליים מצוידים בלחצן הפעלה הנמצא בשלט רחוק, או שקיימת אפשרות להתקין לחצן הפעלה על קיר המבנה. ישנם שלטים רחוקים לשערים המופעלים באמצעות קוד הפעלה. תודות לטכנולוגיה המתקדמת, יצרו שלטי שערים הניתנים להפעלה ממרחק רב יותר מהרגיל. שערים אלו יכולים להיות מחוברים אל מערכת הזעקה שהיא אלמנט מרתיע נוסף.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

המילה האחרונה בתחום תפעול השערים החשמליים היא הפעלתם באמצעות הטלפון הסלולארי. חיוג מקוצר בטלפון מאפשר לכם את פתיחת השער בלי מגבלת מרחק. מומלץ שהשימוש בפתיחה סלולארית תהיה אלטרנטיבה אך לא חלופה לשלט רחוק וכבר כתבנו על היתרונות והחסרונות של השלט הרחוק והפתיחה הסלולארית. ניתן לחבר למערכת הפעלה של שערים חשמליים מערכת מחשוב עדכנית אשר מסייעת בתהליך הבקרה בכך שהיא אוספת נתונים השייכים ליוצאים ולנכנסים. זו אפשרות לשלוט באופן מדויק יותר על הנעשה- למשל במפעלים בו במוסדות המבקשים לנקוט בהם מידה גבוהה של ביטחון בכל יציאה או הגעה של אדם ( כמו מפעלים ביטחוניים או מוסדות ממשלתיים) . שערים חשמליים אלו מנטרים את תנועת האנשים ובכך מונעים כניסה של זרים או גורמים עוינים.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

שערים חשמליים כמו כל מוצר אחר , מצוידים בתו תקן ישראלי, ויש להם תעודת אחריות למקרים של תקלות כאלו ואחרות.
לפרטים נוספים צרו קשר עם מנופי אבי שערים (אב שער) בע"מ

[/vc_column_text][vc_empty_space height="32px"][vc_separator type="transparent" position="center" up="31" down="19"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_row_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-level-down" target="_self" text="מעבר למאמר הבא" icon_color="#1e73be" link="https://www.shearim.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-49/" hover_color="#ffffff" color="#1e73be" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be"][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-bars" target="_self" text="חזרה למאמרים" icon_color="#1e73be" link="https://www.shearim.co.il/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/" hover_color="#ffffff" color="#1e73be" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be"][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-level-up" target="_self" text="חזרה למאמר הקודם" icon_color="#1e73be" link="https://www.shearim.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-47/" hover_color="#ffffff" color="#1e73be" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height="32px"][/vc_column][/vc_row]