• אפריל 13, 2015
  • כללי

מאמר 50

[vc_row row_type="row" type="full_width" text_align="left" padding_bottom="0" background_color="#ffffff" use_row_as_full_screen_section="no" background_image_as_pattern="without_pattern" padding_top="30"][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

טיפים ומאמרים

[/vc_column_text][vc_separator type="small" position="right" down="45" up="20" color="#0e3959" width="55"][vc_column_text]

פוסט אורח – מורן טכנולוגיות ניקיון

[/vc_column_text][vc_separator type="normal" position="center" up="15" down="20" color="#000000"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="16957" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self" img_size="full"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

אם יש לכם בית גדול וחצר, שואב אבק תעשייתי ומכונת שטיפה בלחץ הוא פתרון הניקיון המושלם עבורכם. על-אף שמו, שואב אבק תעשייתי משמש בתים פרטיים רבים בניקיון יסודי של כלל חלקי הבית, ואף של כלי הרכב, מחסנים ומרפסות. לצידו, מכונת שטיפה בלחץ תעניק לכם יכולת ניקוי מלא ויסודי של שטחים גדולים בזמן קצר וללא מאמץ רב. שני המכשירים מגיעים במגוון רחב של צורות וגדלים וניתנים לאחסון וניוד בקלות רבה, מבלי לוותר על העוצמה והיעילות בניקיון.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

שואב אבק תעשייתי… לבית

שואב האבק התעשייתי בוודאי מוכר לכם מתחנות שטיפת המכוניות. שואבים אלה הינם מכונות קשוחות ועמידות, עשויות אלומיניום או נירוסטה ומיועדות לבצע עבודות שאיבה אינטנסיביות ולאורך זמן. שואב האבק התעשייתי מגיע במגוון גדלים, לרוב בקיבולת של כ-15 עד 78 ליטר, אך ניתן להשגה גם בקיבולת נמוכה יותר של עד 3 ליטר. שואבים אלה מבוססים על מנוע אחד או יותר, המיועדים לייצר עוצמת שאיבה יוצאת דופן. על-אף ששמם נקשר באבק, ביכולתם של שואבים אלה לשאוב מגוון חומרים וסוגי לכלוך קשוחים הרבה יותר מאבק, כמו למשל בוץ, עפר, חול, נייר, שברי זכוכית, שבבי עץ, ואף מים (במכונות ספציפיות).

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

מכונת שטיפה בלחץ… גבוה

מכונת שטיפה בלחץ היא מכונה שנבנתה באופן ייעודי לטיפול בלכלוכים קשים ועקשניים מצד אחד, ובמשטחי ניקוי גדולים מצד שני. מכונת השטיפה בלחץ מסוגלת לייצר עוצמות לחץ שבין פי 1.5 לפי 65! מלחץ האוויר בצמיגי מכוניתכם, וזאת מבלי לפגוע בקצב ונפח המים היוצאים מהברז אליו מחוברת המכונה. מכונת השטיפה בלחץ מאפשרת לשטוף בקלות ובמהירות את שביל הכניסה לבית, חצר הבית, מרפסות, כלי הרכב בחניה ועוד. כמו-כן, תוכלי להשתמש במכונה לניקוי אסלות השירותים, חדרי האמבטיה, חלונות וקירות הבית החיצוניים.

מכונות השטיפה בלחץ מתחברות בפשטות לכל שקע בבית, ופועלות באופן שקט ורציף, עד כי אינן נשמעות לצד רעש המים הניתזים על הלכלוך ומסירים אותו בקלות ובמהירות. מכונות השטיפה מגיעות עם צינור נירוסטה קשיח ארוך המאפשר אחיזה נוחה ושליטה קלה בתהליך הניקוי, על-אף לחץ המים הגבוה שמייצרת המכונה. בקצה האחיזה של הצינור, מותקן מתג הפעלה המופעל כמו הדק של רובה, ומאפשר הפעלה וכיבוי מיידיים של המים על-פי הצורך. מתג ההפעלה רגיש לעוצמת הלחיצה, ומאפשר שליטה בעוצמת יציאת המים. בקצהו השני של הצינור תוכלו להתקין מגוון פיות שיאפשרו לשלוט בעוצמת יציאת המים, וצורת התפזרותם על-פי הצורך.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

מי סבון ישירות מהברז

בנוסף לכך, מאפשרת לכם מכונת השטיפה בלחץ לשלב שתי פעולות ניקוי לכדי אחת. במכונת השטיפה קיים תא מיוחד לדטרגנט (חומר ניקוי) אותו מוסיפים טרם הניקיון. עם הפעלת מכונת השטיפה בלחץ, מוזרק הדטרגנט לזרם המים של המכונה ונמהל בהם באופן מלא. מפתח יציאת המים במכונה תקבלו מי סבון מהולים בלחץ גבוה, המסוגלים להתמודד ביתר קלות עם שורה ארוכה יותר של לכלוכים קשים. לצורך שטיפה במים נקיים בלבד, תוכלו להפסיק את פעולת הזרקת הדטרגנט, ולבצע שטיפה סופית עם מים נקיים.

בהתאם לסוג המכונה, ניתן להשתמש במגוון רחב של דטרגנטים המתאימים לצרכי הניקוי שלכם. יחד עם זאת, רצוי לקרוא את האזהרות הרלוונטיות על גבי אריזת הדטרגנט, ובמקרה הצורך להתייעץ עם הספק ממנו רכשתם את מכונת השטיפה, על-מנת לוודא שהדטרגנט בשימוש אינו חזק באופן שעלול לפגוע במשאבת הלחץ המותקנת במכונה. כמו-כן, ניתן לקנות חומרי ניקוי ייעודיים למכונות שטיפה בלחץ, המיועדים להתמודד עם שורה של משימות ניקיון בבית ובחוץ.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="32px"][vc_separator type="transparent" position="center" up="31" down="19"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_row_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-level-down" target="_self" text="מעבר למאמר הבא" icon_color="#1e73be" link="https://www.shearim.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-51/" hover_color="#ffffff" color="#1e73be" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be"][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-bars" target="_self" text="חזרה למאמרים" icon_color="#1e73be" link="https://www.shearim.co.il/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/" hover_color="#ffffff" color="#1e73be" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be"][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-level-up" target="_self" text="חזרה למאמר הקודם" icon_color="#1e73be" link="https://www.shearim.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-49/" hover_color="#ffffff" color="#1e73be" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height="32px"][/vc_column][/vc_row]