• אפריל 7, 2015
  • כללי

מאמר 29

[vc_row row_type="row" type="full_width" text_align="left" padding_bottom="0" background_color="#ffffff" use_row_as_full_screen_section="no" background_image_as_pattern="without_pattern" padding_top="30"][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

טיפים ומאמרים

[/vc_column_text][vc_separator type="small" position="right" down="45" up="20" color="#0e3959" width="55"][vc_column_text]

פוסט אורח

[/vc_column_text][vc_separator type="normal" position="center" up="15" down="20" color="#000000"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="16692" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self" img_size="full"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]

אם אתם מתלבטים איזה שער יתאים בכניסה לכם, ואיך לעצב את הגינה באמצעות אלמנטים ייחודיים, בוודאי יעניין אתכם להמשיך ולקרוא מאמר זה.

קישוט הגינה באמצעות פסיפסים או בריקים יוסיף ייחודיות לעיצוב הגינה שלכם. הסוד באותם אבני פסיפס – הוא העובדה שהם מבוססים על אוסף של אבנים טבעיות מלוטשות שמתחברות זו לזו כמו פאזל שיוצר יחד מלאכת מחשבת צבעונית וייחודית. לגבי בריקים – אלה לבנים עשויות מאבן טבעית, שמיוצרות בשלל דגמים וסוגים שמשמשות לחיפוי של קירות.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

פסיפסים או בריקים שיקשטו את הגינה יספקו לכם כמה יתרונות ברורים: הם אינם נחשבים ליקרים, יחסית לפתרונות קישוטיים אחרים, הם קלים מאד להתקנה, ואת הפסיפסים תוכלו אפילו להכין בעצמכם, גם אם אינכם בעלי מקצוע מיומנים.

לאחר שתכננתם את הגינה אפשר להתחיל לתכנן את השער שיתאים לבית ולגינה שלכם. אם החלטתם ללכת על שער חשמלי, חשוב לדעת שלשער זה יש דרישות מיוחדות שנבדלות מסוגי שערים אחרים. לא די לבחור בשער חזק, אלא חשוב מאד שהשער יהיה גם בגודל המתאים וגם נוח. אם דרך השער אמורות לעבור מכוניות, חשוב להשתמש בשער שהעיצוב שלו לוקח בחשבון גורמים אלה.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

למדוד את רוחב וגובה כלי הרכב שיעברו בשער

שער הגישה צריך להתאים לא רק למכונית שלכם, אלא עליו להיות מספיק גדול כך שיאפשר כניסה לכלי רכב אחרים גדולים יותר, במיוחד למכוניות חירום. כשאתם מתכננים את גודל השער קחו בחשבון לא רק את רוחב המכוניות, אלא גם את גובהן. בנוסף, הבטיחו להשאיר די מקום משני צדדיו, כך שהכניסה דרך השער תהיה נוחה וללא תאונות.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

השאירו מספיק מקום לפני שער הברזל היצוק

כאשר בונים שער חשמלי, חשוב למדוד את המרחק בין הכביש לבין השער. ככל שיש יותר מקום לשביל הגישה בין הכביש לשער, כך יצטרך הרכב להמתין פחות זמן על הכביש עד שהשער ייפתח. עדיף להשתמש בשער אוטומטי שנפתח ונסגר באמצעות שלט רחוק. כך לא תצטרכו לצאת מהרכב בכל פעם שאתם רוצים לפתוח או לסגור את השער.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

בחירה בחומרים חזקים לבניית השער

כיוון ששערי הכניסה הם רחבים, חשוב לוודא שהחומרים ממנו ייבנה השער יהיו חזקים ותומכים. שערים שעשויים פלדה או ברזל יצוק הם יציבים מאד, אבל גם הצירים והעמודים שמחזיקים את השער צריכים להיות עשויים מחומרים חזקים מספיק, על מנת שיוכלו לשאת במשקל השער. חומרים כגון אבני פסיפס מן הסתם לא יחזקו, ומטרתם היא קישוט ותו לא.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

בחירת סוג השער

אפשר לבחור בשער כנף / דו כנף, או בשער הזזה. שערי כנף זקוקים ליותר שטח מלפנים ומאחור, אך הם זולים ופופולאריים יותר משערי הזזה. שערי הזזה זקוקים למספיק מקום לצד השער כדי שהשער ייפתח לשם. בכל אופן, הם עדיפים באותם מקרים שבשטח יש משהו שמפריע לכנף השער להיפתח קדימה או אחורה, או אם השער מוצב על מדרון תלול.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

לוודא שהשער נפתח בבטחה

אם אתם בוחרים בשער כנף או דו כנף, חשוב לעצב את השער כך שייפתח באופן מלא מעבר לרוחב שביל הגישה ולא יעצור בחלקו בתוך שביל הגישה. הבטיחו שמכוניות יוכלו להיכנס בביטחון מבלי לפגוע בשער הפתוח.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="20px"][vc_column_text]

לחשב את כל הזוויות בשביל הגישה

אם שביל הגישה אינו ישר, אלא בעל זווית או עקומה, חשוב לקבל הערכה מקצועית כדי לקבוע את האפשרויות הטובות ביותר לעיצוב שער בטוח.

[/vc_column_text][vc_separator type="transparent" position="center" up="31" down="19"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_row_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-level-down" target="_self" icon_color="#1e73be" color="#1e73be" hover_color="#ffffff" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be" text="מעבר למאמר הבא" link="https://www.shearim.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-30/"][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-bars" target="_self" icon_color="#1e73be" color="#1e73be" hover_color="#ffffff" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be" text="חזרה למאמרים" link="https://www.shearim.co.il/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/"][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][button icon="fa-level-up" target="_self" icon_color="#1e73be" color="#1e73be" hover_color="#ffffff" background_color="#ffffff" hover_background_color="#1e73be" border_color="#1e73be" text="חזרה למאמר הקודם" link="https://www.shearim.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-28/"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height="32px"][/vc_column][/vc_row]