טלקומה כבשה את שוק השערים הישראלי

כיצד כבשו מנועי טלקומה (קארדין) את שוק השערים החשמליים בישראל

טלקומה זהו שם נרדף לשערים חשמליים בארץ ובעולם כולו, חברת טלקומה אשר היום נקראת קרדין (CARDIN) אשר הוקמה בתחילת שנות השבעים כבשה אט אט את שוק המנועים לשערים חשמליים גם בישראל, מפתיע זה בכלל לא, בכול זאת איך זה קרה בארץ ובעולם כולו?

חברת טלקומה אשר הוקמה בשנת אלף תשע מאות שבעים ושתיים החלה כשאר החברות בתחום השערים החשמליים, ברבות השנים טלקומה איטליה החליטה למתג את עצמה ולהיות פורצת דרך בנושא השערים חשמליים. הושקעה מחשבה מעמיקה בנושא קידמה טכנולוגית, בוצעו אבחנות בשטח והחברה היתה קשובה לצורכי המתקינים, כשהוצף נושא בטיחות בשערים חשמליים בארץ ובעולם, כבר אז היה לחברת טלקומה מענה אשר מיתג אותה גם בנושא בטיחות בשערים חשמליים. בשונה משאר החברות, טלקומה פיתחה במערכת הפיקוד והבקרה של כול סוגי השערים החשמליים מערכת בקרה המזהה הילכדות או התנגדות בלתי סבירה וגורמת למנוע להגיב בהתאם.

מוצרי טלקומה מיובאים לישראל בבלעדית על ידי חברת שערים (אב שער) בע"מ מקבוצת מנופי אבי, חברת שערים כיבואנית בלעדית קבעה סטנדרט איכות למוצריה והחליטה שרק מוצרים אשר עומדים בתקן הבינלאומי וקיבלו את אישור מכון התקנים הישראלי , ייובאו לארץ, החברה השקיעה עשרות אלפי שקלים כדי להבטיח ללקוח קצה מוצר איכותי ברמת בטיחות הגבוהה ביותר, כך נוצר מצב של אימון הציבור בטלקומה איטליה וכול השאר עד לשלב של דרישת הלקוחות כי אצלם יותקן רק מוצר איטלקי של חברת טלקומה, דבר זה הפך מהר מאוד לנכס צאן ברזל, מדיווחי עומק של חברת שערים אב שער עולה כי כמות היבוא של המנועים לישראל שילשה וריבעה את עצמה בעשור האחרון וכמות היבוא גדלה משמעותית בכול הזמנה.

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו


פרטים נוספים על מנועים לשער חשמלי של קרדין טלקומה