• אפריל 13, 2015

בחירת שער חשמלי לבית – כיצד עושים את זה נכון

רבים מאיתנו אין את היכולת המקצועית להבחין בין איכויות של מוצרים בתחום השערים החשמליים בכלל ובמוצרי מיגון לשערים בפרט. ככלל כשמדברים על שערים חשמליים הכוונה לכל סוגי השערים הקיימים ובכלל זה שערי הזזה על כל סוגיהם, שערי כנף על כל סוגיהם ומחסומים חשמליים על כל סוגיהם.

בין שאר אמצעי המיגון המונעים את סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי, נציין את הגלאי כביש, סף בטיחות, תא פוטו דו-כיווני ותא פוטו אלקטרי, הגלאי כביש משמש כאמצעי מיגון בטיחותי לרכבים בלבד, אינו יכול למנוע את סגירת השער כשעובר הולך רגל.

סף בטיחות משמש אמצעי הגנה רק במגע עם עצם כלשהו, התא פוטו דו-כיווני הוא המוצר האמין ביותר בין אמצעי הבטיחות לשערים חשמליים, הפוטו דו-כיווני מצריך העברת קו מתח נמוך לצד הנגדי של הפתח.

שימו לב ורצוי שתקפידו לדרוש ממתקיני השערים: לא להתקין אצלכם תא פוטו אלקטרי, זה המוצר הכי פחות אמין בין אמצעי הבטיחות בשערים, הוא רגיש מאוד לאבק, לחות, ערפל וגשם, הוא פועל בשיטת החזרת הקרן דרך הרפלקטור הנגדי, הרפלקטור עצמו רגיש לחדירת לחות וגם לאבק. ריבוי התקלות משרת בעיקר את הספק שרות ויגבה מימכם ביקורי טכנאי וחלפים על מוצר שהתקינו לכם אותו ומכד תחילה היו מודעים לחסרונותיו.

חברתנו שערים (אב-שער) בע"מ מקפידה להתקין לכם הלקוחות רק פוטו דו כיווני מתוך ראיה ארוכת טווח בטובתכם הלקוחות.